Kontakt

Parní čištění,  čištění párou, čištění přehřátou párou, čištění suchou párou, čištění mokrou párou, čištění tlakovou párou, parní čištění fasád, parní čištění obkladů, parní čištění průmyslových hal, parní čištění stropních jeřábů a podhledů, parní čištění vzduchotechniky, odstranění graffiti párou, odstranění žvýkaček párou, parní čištění dlažeb, parní čištění spár, parní čištění podlah, parní čištění gastro kuchyní, parní čištění čerpacích stanic a provozů je naše firma Facility Cleaning Servis® připravena zajistit dle Vašeho přání a požadovaného rozsahu služeb dle našich interních směrnic ISIS Systém, IICRC® a odborné licence a certifikace asociace AHCP®.

Facility Cleaning Servis® zajišťuje realizaci zakázek v rámci celé České a Slovenské republiky. Přesná cenová kalkulace včetně dopravného je vždy řešena individuálně. V případě Vašeho zájmu o naše služby ve Vašem regionu je zapotřebí nás kontaktovat poptávkou, telefonicky nebo emailem.

Tato interní technologická  norma naší firmy  přináší maximální spokojenost Vás – našich zákazníků v plné součinnosti se zachováním etických a jakostních prováděcích  standardů. ISIS System®  je poslání a garance, které má přispět a pomoci dosáhnout spokojenosti Vás jako našeho zákazníka a především přispět k dosažení co nejvyšší kvality provedené práce a výsledku realizace.

KONTAKT | PROVOZNÍ DOBA

Facility Cleaning Servis®
Centrála pro Čechy
Evropská 696/113
Praha 6 – Dejvice
160 00
Česká republika

Facility Cleaning Servis®
Centrála pro Moravu
Hvězdová 305/8
Brno-střed-Zábrdovice
602 00
Česká republika

VEDENÍ FIRMY JE ZASTOUPENO ODBORNĚ ZPŮSOBILÝMI OSOBAMI PRO OBLAST PROFESIONÁLNÍ ÚDRŽBY PRŮMYSLOVÝCH POVRCHŮ, JENŽ JSOU ČLENY INTERNATIONAL ASSOCIATION OF NANOTECHNOLOGY A VYSOKÉ ŠKOLY CHEMICKO-TECHNOLOGICKÉ.

Fakturační údaje firmy

Ing. Jan Hrdlička | FCS®
Podkozí 461, Chyňava
Beroun 266 01
Česká republika
IČ: 758 58 568
DIČ: CZ79030431
Č.Ú: 241657636/0300

PŘÍJEM TELEFONICKÝCH OBJEDNÁVEK: 8:00 – 18:00hod

V případě Vašeho zájmu o naše služby mimo uvedený čas, nás kontaktujte emailem či poptávkou.

Souhlasím se zpracováním svých osobních údajů

12 + 10 =